Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Тротуар по вулиці Ювілейна

Звертаюсь до влади нашого міста,з проханням прокласти тротуар по вулиці Ювілейна. Ця вулиця,хто знає, йде від церкви і до заправки. У цьому районі мешкає дуже багато людей, які змушені кожного дня ходити по дорозі,а ще й із дітьми (до садочка). По цій дорозі автомобілі дуже швидко їздять; і куди подітись людині якщо їде автомобіль ? Будь ласка підтримайте цю петицію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Повідомляємо Вам про розгляд електронної петиції, адресованої Волноваській міській раді щодо тротуару по вул. Ювілейній м. Волноваха.
Указом Президента України від 17.01.2019 № 12/2019 було створено військово-цивільну адміністрацію міста Волноваха Волноваського району Донецької області.
Відповідно до частини 1 статті 3 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» у день набрання чинності актом Президента України про утворення військово-цивільної адміністрації припиняються згідно із цим Законом повноваження, крім інших, сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх створення) рад, їх виконавчих органів, сільських, селищних, міських голів, інших посадових та службових осіб місцевого самоврядування, які працюють у цих органах місцевого самоврядування, - у разі утворення військово-цивільної адміністрації відповідного населеного пункту (населених пунктів).
Враховуючи вищевикладене повідомляємо, що міська рада припинила свою діяльність та не має повноважень на виконання заходів для задоволення порушеного Вами питання.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новікова Галина Михайлівна

Початок збору підписів:

8 січня 2019 р.

Відповідь дана:

15 березня 2019 р.