Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Встановлення зупинки громадського транспорту біля СПТУ-142

З 4 липня поточного року в м.Волноваха навпроти СПТУ-142 і магазину "Гурман" ліквідовані зупинки маршрутного транспорту. Зупинки розміщувалися в густонаселеному мікрорайоні міста, де мешкає приблизно 1,5 тисячі людей, в тому числі діти, особи похилого віку або з обмеженими можливостями. Також в цьому районі, окрім учбового закладу і магазина, знаходяться станція переливання крови, МСЕК, банкомати. Ліквідація цих зупинок з маршруту руху міського транспорту спричиняє мешканцям і міста, і району значні незручності.
Пропонуємо відновити зупинки громадського транспорту біля магазина "Гурман" і біля СПТУ-142.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вислухавши доводи присутніх, порадившись на місці, члени постійної комісії вирішили:

1. Підтримати електронну петицію щодо встановлення зупинок громадського транспорту біля магазину «Гурман» та біля СПТУ № 142 у м. Волноваха.

2. Перевізнику (ФОП Іщенко Г.В.) спільно з відділом архітектури та землевпорядкування (Екзархо Н.Г.), відділом ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення (Кобзар Д.П.) та автором петиції (Тараш Л.Є.) визначитися з вибором нових місць для розміщення зупинок громадського транспорту біля магазину «Гурман» та в районі СПТУ.

3. Відділу ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення (Кобзар Д. П.) протягом трьох робочих днів з моменту підписання договору про надання послуг отримати від управління патрульної поліції у Донецькій області технічні умови для розміщення зупинки біля магазину «Гурман» та отримати від управління патрульної поліції у Донецькій області технічні умови для розміщення зупинки в районі СПТУ.

4. Відділу обліку та звітності (Тимошенко Т.Г.) передбачити кошти у місцевому бюджеті на оплату технічних умов для розміщення зупинок.

5. Відділу обліку та звітності (Тимошенко Т.Г.) розробити проект рішення міської ради про виділення коштів на облаштування заїзного карману.

6. Перевізнику (Іщенко Г.В.) внести зміни до паспорту маршруту № 1 та до схеми руху громадського транспорту за напрямком маршруту № 1.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 102 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тараш Лідія Євгенівна

Початок збору підписів:

31 липня 2018 р.

Відповідь дана:

3 вересня 2018 р.