Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Приведення до нормативного стану (встановлення знаку та покращення обзорності) пішохідного переходу біля магазина "Гурман" м-н. Північний

Пішохідний перехід від магазину "Гурман" до території ПТУ-142 є дуже небезпечним для пішоходів! Якщо водій прямує від ЦРЛ, то він зовсім не бачить пішоходів, що знаходяться перед "зеброю" праворуч від нього (заважають зелені насадження біля дороги). Цим переходом часто користуються працівники ПТУ-142, студенти та батьки з дітьми в колясці. До того ж поблизу знаходиться дитячий майданчик на якому гуляють маленькі діти. Таким чином виникає великий ризик виникнення аварійних ситуацій.
Прошу прийняти необхідні заходи для поліпшення безбеки данного пішохідного переходу.
П.С. Я, як водій, вже не раз попадав у ситуцію, коли потібно екстрено гальмувати перед пішоходами, які різко вийшли на "зебру" саме на цій ділянці дороги.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Волноваська міська рада повідомляє про підтримання поданої Вами електронної петиції щодо приведення до нормативного стану (встановлення знаку та покращення оглядовості) пішохідного переходу біля магазину «Гурман» м-н Північний. У вересні поточного року були ліквідовані зелені насадження біля зазначеного Вами пішохідного переходу та за дорученням міської ради співробітниками міського комунального підприємства «Міськкомунгосп» у листопаді встановлені дорожні знаки 5.35.1 – 5.35.2 «Пішохідний перехід» згідно з постановою КМУ від 10 жовтня 2001 р. № 1306 «Про Правила дорожнього руху» та ДСТУ 3587–97 «Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди».
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 102 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ніколацев Євген Володимирович

Початок збору підписів:

10 серпня 2018 р.

Відповідь дана:

15 листопада 2018 р.