Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Привести до ладу дороги м.Волновахи. Зробити безпечними "лежачі поліцейські".

Згідно Конституції України (ст.40. ,ст 50.) кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.
Є факти невідповідності нормативним документам дорог м.Волноваха , а зокрема "лежачих поліцейських" які не можуть бути заввишки більше 30-50 мм при ширині 300-600 мм , а також не може бути довільне їх розташування та без стійкого маркування.
Тому прошу надати відповідь про кількість та конкретні адреси розташування законних та незаконних пристроїв для примусового зниження швидкості на дорогах м.Волноваха , про їх відповідність ДСТУ 4123:2006 , про наявність проектної документації , про обгрунтування доцільності їх розміщення , про плани по приведенню до нормативного стану ситуації з дорогами.
Прошу надати повну інформацію про витрати на встановлення пристроїв примусового зниження швидкості з моменту створення військово-цивільної адміністрації м. Волноваха.
Прошу організувати громадське обговорення стану доріг та пішохідних переходів (в тому числі і переход до залізничного вокзалу м.Волноваха) з присутністю керівника ВЦА.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Військово-цивільна адміністрація м. Волноваха розглянула електронну петицію щодо «Приведення до ладу доріг м. Волноваха . Зробити безпечними «лежачі поліцейські»» та повідомляє, що з метою забезпечення безпеки дорожнього руху ВЦА м. Волноваха за погодженням з Управлінням патрульної поліції в Донецькій області затверджено проекти «Організація дорожнього руху» за наступними вулицями міста Волноваха:
- вул. Менделєєва, в районі Дошкільного навчального закладу № 8;
- вул. Центральна, в районі Дошкільного навчального закладу № 2;
- перехрестя вулиці Центральна та вулиці Кузьми Скрябіна;
- перехрестя вулиць Центральна та Менделєєва, в районі ЗОШ № 7;
- перехрестя вулиці Героїв 51 ОМБр та провулка Сагайдачного, в районі ЗОШ № 1;
- вул. Народна в районі стадіону, ЗОШ № 3, перехрестя вулиць В. Графа, вул. Донецька та пров. Футбольний;
- вул. Народна, в районі промислової бази .
Згідно вказаних проектів за вказаними вулицями розміщено елементи примусового зниження швидкості (пагорб), які відповідно до вимог ДСТУ 4123-2006 поділяються за своїми геометричними розмірами на відповідні типи тип І, тип ІІ та тип ІІІ та кожен тип таких елементів встановлено з метою обмеження максимальної швидкості дорожнього руху. Здебільшого пристрої примусового зниження швидкості розташовані в районах дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, що розташовані поза межами перехресть. Тобто кожен пристрій примусового зниження швидкості встановлено згідно вимог ДСТУ та відповідних для такого встановлення місцях, а також спрямовані на запобігання дорожньо-транспортним пригодам.
Витрат на встановлення пристроїв примусового зниження швидкості ВЦА м. Волноваха не понесла, оскільки такі пристрої були встановлені під час капітального ремонту вулиць міста.
Щодо організації громадського обговорення стану доріг та пішохідних переходів та переходу до залізничного вокзалу м. Волноваха зазначимо, що
громадське обговорення — це процедура залучення громадськості, її представників (представника) до обговорення питань щодо прийняття рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів.
Крім того станом на сьогоднішній день 80% усіх пішохідних переходів міста оснащені попереджувальним світлофором, відповідним освітленням, а також з метою попередження водіїв, що попереду знаходиться не нерегульований пішохідний перехід, мається попереджувальний знак 1.32 «Пішохідний перехід» та інформаційно-вказівні знаки 5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід»
Також зауважимо, що нанесення розмітки здійснюється лише на сухих поверхнях та при відповідній температурі повітря та відносній вологості, тобто у осінньо-зимовий період нанесення такої розмітки є технологічно не доцільними, оскільки така розмітка відразу ж зіпсується та це призведе до додаткових необґрунтованих витрат коштів місцевого бюджету.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 104 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гаврилов Олексій Юрійович

Початок збору підписів:

12 березня 2021 р.

Відповідь дана:

17 травня 2021 р.