Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича

У Волновасі пішов з життя талановитий тренер і світла людина Андрій Юрійович Суровягін.
Серце...
В це нереально повірити.
Молодий, енергійний, завжди привітний, делікатний, відданний боротьбі та дітям. Андрій Юрійович тримав себе у чудовій спортивній формі - легко робив вихід на дві, ніколи не скаржився на здоров'я.
Він мріяв відкрити борцівський зал в місті. Як невимовно зрадів Андрій Юрійович коли його школа перемогла в конкурсі килимів і Волноваха отримала сучасне покриття. Так би хотілося щоб боротьба в Волновасі не зупинилася і мрія прекрасного чоловіка здійснилася...
Серед вихованців Андрія Суровягіна - чемпіони України, Європи та Світу.
...Рано. Несправедливо передчасно...
Анрій Суровягін ще міг би стільки зробити. Він обов'язково підготував би щє не одного чемпіона!...
Вважаємо за необхідне увіковічити пам'ять про нього як волновахця який прославляв Волноваху та Україну досягненнями його вихованців на внутрішніх та міжнародних турнірах.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Волноваська міська рада по суті порушеного у петиції питання повідомляє наступне.
Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 8 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», повноваження щодо присвоєння вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, бульварам, узвозам, проїздам, майданам, набережним, мостам імен фізичних осіб належить сільським,селищним міським радам. Таким чином, питання про перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича підлягає розгляду на сесії Волноваської міської ради.
Стаття 19 Конституції України визначає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Так, розгляду питання на сесії міської ради передує розробка проекту рішення ради та підготовка висновку з цього питання, що відповідно до частини 4 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» належить до компетенції постійних комісій.
З метою підготовки на розгляд сесії міської ради порушеного у петиції питання про перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича, секретарем Волноваської міської ради, який виконує обов’язки міського голови, було скликане засідання профільної постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку Волноваської міської ради на 25.10.2018 року. Засідання комісії було не правомочним через відсутність кворуму. Таким чином, з об’єктивних причин питання про перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича не було розглянуто на постійній комісії по суті.
Враховуючи вищевикладені обставини, розгляд на сесії міської ради питання порушеного у петиції у строк, що передбачений статтею 231 Закону України «Про звернення громадян», є неможливим, оскільки відсутній погоджений постійною комісією проект рішення та висновок щодо необхідності включення його у порядок денний сесії міської ради. У той же час, у подальшому планується здійснювати скликання постійної комісії для розгляду порушеного питання по суті, про що інформація буде розміщена на сайті Волноваської міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 109 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Колле-Колесников Денис Олександрович

Початок збору підписів:

8 жовтня 2018 р.

Відповідь дана:

30 жовтня 2018 р.