Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Рух у ценрі міста

Прошу повернути зелені стрілочки на світлофорі в центрі міста, вони значно прискорюють рух, та розвантажують центр, особливо це актуально в години пік.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на електронну петицію, яка надійшла 18.01.2016 року, щодо необхідності повернення зелених стрілок на світлофорі у центрі міста, виконавчий комітет інформує.
Постійною комісією «З питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян» за поданням управління житлово-комунального господарства і будівництва дане питання розглянуте 29.01.2016 року.
За результатами розгляду інформуємо про наступне:
Комісія рекомендує виконавчому комітету міської ради прийняти відповідне рішення про встановлення поворотних стрілок в робочому порядку, проект якого має підготувати управління житлово-комунального господарства і будівництва.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 156 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Чернишов Дмитро Олександрович

Початок збору підписів:

25 грудня 2015 р.

Відповідь дана:

29 січня 2016 р.