Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Надання земельних ділянок учасникам АТО .

Зважаючи на події на сході України, учасники АТО, які подали заяви на отримання земельних ділянок, неможуть отримати їх взагалі.
Цим зверненням пропоную на сесії міскої ради розглянути невідкладним питанням виділення земельних ділянок для забудови учасникам АТО у місті .

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію щодо надання земельних ділянок учасникам АТО, виконавчий комітет міської ради повідомляє наступне.
З метою гарантування соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, враховуючи лист Голови Державного агентства земельних ресурсів України від 23.07.2014р. №16-28-0.13-8726/2-14 «Про забезпечення військовослужбовців земельними ділянками» та Розпорядження кабінету Міністрів України від 19.08.2015р. №898-р, виконавчим комітетом міської ради проводиться робота по виділенню земельних ділянок з метою передачі у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та сім’ям загиблих під час АТО. З цією метою неодноразово надсилались листи Міністерству оборони України про надання згоди на вилучення частини землі для вказаних потреб в районі танкового полку, на які позитивної відповіді міська рада не отримувала.
Станом на 08.02.2016р. в реєстрі заяв учасників АТО та членів родин загиблих в ході АТО нараховується 455 заяв. Надано 125 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на масивах в районі вулиці Будівельної (на території колишнього цегельного заводу), в районі вулиці Залізничної, в районі вулиць А.Лотоцького - Володимира Великого та в районі вулиці Луцької (колишнє селище газопроводу), для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд сім’ям загиблих під час АТО, пораненим, полоненим та військовослужбовцям - учасникам АТО, згідно черговості поданих заяв.
На черговій сесії міської ради 10.02.2016 р. буде затверджуватися детальний план території для наступної передачі земельних ділянок для житлового будівництва в районі вулиці Пилипа Орлика.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 151 особа з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Омелянюк Володимир Миколайович

Початок збору підписів:

30 грудня 2015 р.

Відповідь дана:

8 лютого 2016 р.