Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Створення безкоштовної зони wi-fi з доступом в інтернет у парку Слов"янський та центральній площі міста

У ході шаленого розвитку ІТ технологій, потреб місцевих жителів та туристичної привабливості міста, пропоную встановити у парку Слов"янський та на площі міста безкоштовний WI-FI за рахунок коштів місцевого бюджету.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На звернення громадян через подання до міської ради електронної петиції від 01.01.2016 щодо встановлення у парку «Слов’янський» та на площі міста безкоштовного WI-FI за рахунок коштів місцевого бюджету повідомляємо, що на момент подання петиції міською радою було розпочато відповідну роботу.
Рішенням сесії міської ради від 24.12.2015 № 4/5 «Про Програму розвитку туризму у місті Володимирі-Волинському на 2016 – 2017 роки» затверджено напрями та заходи щодо реалізації зазначеної Програми, у якій в розділі 4. «Розвиток матеріально-технічної бази туристично-рекреаційної галузі» передбачено створення вільних WI-FI зон у місті. На реалізацію запланованого виділено кошти місцевого бюджету в сумі 10 тисяч гривень.
29.01.2016 року електронну петицію з приводу безкоштовного WI-FI було розглянуто на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян, в ході засідання депутати ухвалили рішення про підготовку письмової відповіді на зазначену петицію.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 151 особа з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кандиба Андрій Миколайович

Початок збору підписів:

1 січня 2016 р.

Відповідь дана:

8 лютого 2016 р.