Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

пішохідні доріжки на вул.Зимнівська

вул. Зимнівська одна з перспективних вулиць нашого міста, в звязку з новобудовами і майже єдина без пішохідних доріжок що створює дуже великі незручності пішоходам і водіям під час гулляння з дітьми. неможливо не взяти до уваги те що ця вулиця являється туристичним шляхом до зимнівського монастиря, через що вона загружена автомобілями гостей міста і не тільки. За складних погодних умов пішоходи немаючи вибору рухаються по проїзжій частині створюючи аварійну ситуацію. Тож змінимо наше місто на краще разом

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На звернення громадян через подання до міської ради електронної петиції від 14.01.2016 щодо облаштування пішохідних доріжок на вулиці Зимнівській повідомляємо, що розгляд петиції було винесено на засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян, яке відбулось 10.02.2016.
Своїм рішенням постійна комісія доручила управлінню житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету міської ради розробити кошторисну документацію на проведення необхідних робіт по облаштуванню пішохідних доріжок по вулиці Зимнівській в межах міста (до повороту на вулицю Зубінського) та винести це питання на чергове засідання сесії міської ради.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 153 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Семенчук Вадим Олексійович

Початок збору підписів:

14 січня 2016 р.

Відповідь дана:

15 лютого 2016 р.