Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Про недопущення перетворення Володимира-Волинського на "маленьку Умань"

Нещодавно містяни виплеснули обуренням в бік "паломників", що розмістилися в будинку №6 по вулиці Драгоманова.
Це обурення викликано зухвалою поведінкою "паломників", що виражалась в порушенні правил благоустрою, та вчиненні хуліганських дій.
Як відомо, зазначені вище "паломники" придбали житловий будинок із земельною ділянкою за вказаною адресою, де планують побудувати готель ( комплекс для тимчасового перебування паломників - як зазначено в рішенні міської ради).
На минулій сесії Володимир-Волинської міської ради було прийнято рішення, яким надано дозвіл "паломникам" на розроблення детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на «для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування», визначення граничних параметрів забудови та режимів використання (будівництво комплексу для тимчасового перебування паломників).

Враховуючи аморальну поведінку "паломників", негативний досвід інших міст України у прийнятті цих "паломників", та вищеописане, ми, що підписалися під цією петицією просимо:
- Не змінювати цільове призначення даної земельної ділянки, та не надавати дозвіл на будівництво об"єктів бізнесу, комплексів для тимчасового перебування паломників, тощо, зазначеним вище "паломникам".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до Порядку подання та розгляду електронних петицiй у Володимир-Волинськiй мiськiй радi, затвердженим рiшенням Володимир-Волинської міської ради вiд 01.12.2015р. №2/11, iнформуємо, що iнiцiйована Вами та пiдтримана 163 голосами петицiя щодо «Недопущення перетворення Володимира-Волинського на «маленьку Умань»» була розглянута постiйною комiсiєю міської ради з питань регламенту, депутатськоi дiяльностi, захисту прав людини, законностi, правопорядку та протидiї корупцiї.
На виконання доручення міського голови, за результатом засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції про підтримку електронної петиції щодо недопущення перетворення міста Володимира-Волинського на маленьку Умань та оприлюдненої петиції, управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчий комітету Володимир-Волинської міської ради повідомляє наступне.
У Вашій петиції зазначено прохання не змінювати цільове призначення земельної ділянки, повідомляємо, що дана земельна ділянка з кадастровим номером 07102000000:01:001:1528 перебуває у приватній власності, згідно ст. 20 Земельного Кодексу України зміна цільового призначення земельних ділянок приватної власності - здійснюється їх власниками, тобто без дозволу органу місцевого самоврядування.
Дозвіл на будівництво будівель та споруд згідно ст. 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" видається органом архітектурно-будівельного контролю, у структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради такий орган відсутній.
Щодо детального плану території земельної ділянки, кадастровий номер: 070200000:01:001:1528 по вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському Волинської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на «для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування», визначення граничних параметрів забудови та режимів використання (будівництво комплексу для тимчасового перебування паломників), проект розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР «ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ», м. Київ, повідомляємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», було утворено погоджувальну комісію, яка в свою чергу зважаючи на ряд зауважень громадськості, Вашої електронної петиції в тому числі рекомендувала виконавчому комітету Володимир-Волинської міської ради не затверджувати даний детальний план території.
Матеріали погоджувальної комісії є невід’ємною складовою даної містобудівної документації та будуть врахованні під час розгляду проєкту рішення про затвердження детального плану території.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 171 особа з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сватко Тарас Анатолійович

Початок збору підписів:

9 серпня 2021 р.

Відповідь дана:

19 жовтня 2021 р.