Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії


Програма (стисло):
ВІДКРИТІ ВИБОРИ: виборці реєструються особисто і поіменно у електронному реєстрі виборців, який діє на протязі 5 років з часу подання заяви. Наявність виборця у реєстрі надає йому можливість, після електронної ідентифікації, проголосувати.
Під час електронного голосування відбувається кодування ПІБ та інших даних виборця. Декодування – після закінчення встановленого терміну виборів. Формуються та оприлюднюються підсумки виборів: скільки голосів отримав той чи інший кандидат, хто і за кого особисто віддав свій голос.
ПРАВО ВИБОРЦІВ ВІДКЛИКАТИ ГОЛОСИ: важливим кроком впливу виборця на обраного є відкликання свого голосу. Персоналізація виборців та прозорість вибору створюють дієвий механізм безпосередньої народної влади.
Рішення про відкликання голосу кожен виборець приймає самостійно, здійснює цей крок через особистий електронний кабінет виборця в будь-який час.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИБОРЦІВ ЗА СВОЇХ ОБРАНЦІВ: право на відкликання голосів дає виборцям можливість позбавляти влади тих, хто втратив довіру.
Втрата 50% голосів означатиме позбавлення президента/ депутата/ голови громади владних повноважень. Втрата партією 50% голосів своїх виборців означатиме вихід її з колективного органу влади.
У випадку, коли обрані народом президент/ депутат/ голова громади своїми діями завдали матеріальну шкоду суспільству або громаді, виборці, які не відкликали свої голоси, несуть солідарну матеріальну відповідальність у розмірі 50% від завданої шкоди, якщо це доведено судом.
ОПЛАЧЕНА УЧАСТЬ У ВИБОРАХ: вибори народних представників до влади мають організовувати та оплачувати самі виборці.
Кожен громадянин, хто реєструє себе у кабінеті виборця, сплачує реєстраційний внесок 500 гривен (по 100 гривень на рік). З цих внесків створюється постійно діючий виборчий фонд .

ПРО МАЙБУТНЄ: зараз народ України, виборці знаходяться в становищі «дурнів». Багато хто з розумних людей це відчувають, намагаються змінити стан речей. Це можливо зробити тільки через впровадження нової системи виборів і контролю влади.
«Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії» вперше пропонується і обговорюється в Україні. У нас є унікальний шанс перемогти не тільки Росію, а й внутрішнього ворога - стару таємну систему виборів, яка дозволяє олігархам і крадіям утримувати владу. Втілюємо інновацію!
В повному обсязі Програма надіслана ГОЛОВІ громади від ГО «За Демократичне Виборче Право»

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Доводимо до Вашого відома, що петиція № Пет-867 “Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії”, яка була розміщена на сайті “EDEM місцеві петиції” не набрала необхідної кількості голосів для подальшого розгляду.
Відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян» та пункту 3.5 «Порядку подання та розгляду електронних петицій до Володимирської міської ради», затвердженого рішенням міської ради №11/29 від 26.11.2021 електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.
Відтак, Ваша петиція була розглянута виконавчими органами Володимирської міської ради, як звернення громадянина у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».
За результатами розгляду Вашого звернення інформуємо, що порушені Вами питання щодо побудови суспільства відповідальної демократії та змін виборчого законодавства України не входять до компетенції Володимирської міської ради чи її виконавчих органів.
Відповідно до статті 19 Конституції України та статті 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі та в межах повноважень та у спосіб, передбачений Конституцією та законами України.

Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 21 липня петицію підписали 2 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "За Демократичне Виборче Право"

Дата створення:

17 травня 2024 р.