Оберіть вашу громаду
Скасувати
+ ще 506 громад!
Відділ переробкі вейпів і одно разових електро-сигарет, в цілях допомоги армії
Я думаю що можна побудувати невеликій відділ для переробкі електро-сегарет для підтримки Армії, Моя думка є така щоб зробити невеликій бак в якого можна буде кидати електро-сегарети, а через деякій час буде приїзжати вантажівка та заберати все що там назбералось, думаю це буде невеличка допомога нашій армії. (Осуждаю піління)
ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ
Ваше електронне звернення від 24.09.2024 № Пет-1204 щодо створення відділу по переробці вейпів розглянуте.
Про розгляд звернення повідомляємо наступне. Управлінням інфраструктури розробляється місцевий план управління відходами в якому планується створення комунального пункту роздільного збирання відходів (в т.ч. небезпечних у складі побутових відходів). Тобто на території даного пункту буде встановлено контейнер для збору одноразових електронних сигарет.
Додатково інформуємо, що на території міста Володимир за адресом вул. Д.Галицького, 12, вул. Ковельська, 4, вул. Ковельська, 113, вул. Ковельська, 134
в магазинах де реалізовуються електронні сигарети встановлені бокси для збору одноразових електронних сигарет.
Про розгляд звернення повідомляємо наступне. Управлінням інфраструктури розробляється місцевий план управління відходами в якому планується створення комунального пункту роздільного збирання відходів (в т.ч. небезпечних у складі побутових відходів). Тобто на території даного пункту буде встановлено контейнер для збору одноразових електронних сигарет.
Додатково інформуємо, що на території міста Володимир за адресом вул. Д.Галицького, 12, вул. Ковельська, 4, вул. Ковельська, 113, вул. Ковельська, 134
в магазинах де реалізовуються електронні сигарети встановлені бокси для збору одноразових електронних сигарет.
Категорія
БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВОСтаном на 18 червня петицію підписали 1 особа з 150 необхідних.