Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Критичний стан дороги О 030210 між селами Широке та Бужани

Ділянка дороги між селами Широке та Бужани не ремонтувалась протягом останніх десятиліть, що призвело до майже повного знищення дорожнього покриття. В останні кілька років ситуація стала критичною, через погане дорожнє покриття перевізники систематично відмовляються обслуговувати єдиний автобусний маршрут, який з'єднує навколишні села з містом Горохів та смт. Мар'янівка.
Жителі сіл Бужани, Ржищів, Скригове та Пілгани, а це більше 2000 людей не мають стабільного транспортного сполучення з смт. Мар'янівка, що є адміністративним центром територіальної громади та містом Горохів, де значна частина людей працює та реалізовує на місцевому ринку власну продукцію.
Молодь масово виїжджає. Пенсіонери, які є найбільш соціально незахищеною верствою населення часто не мають можливості поїхати в місто за медикаментами, оскільки не в кожного є власний транспорт.
Аварійний стан дороги ставить під загрозу впровадження будь яких реформ (медична, освітня та інші) і стримує підприємницький потенціал регіону ( люди просто не можуть вивезти свій товар на ринок для реалізації, а заготівельники часто відмовляються їхати)
Єдиний вихід із ситуації яка склалась бачу у капітальному ремонті даної ділянки дороги, оскільки ямковий ремонт є в даному випадку неефективним та економічно недоцільним.
Для цього прошу виділити кошти для реконструкції даної дороги вже в наступному 2021 році.

Стан дороги добре видно на відео:
https://www.youtube.com/watch?v=tP7D7OTvDM8&t=14s&ab_channel=VolodymyrBorachok


ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
восьме скликання
РІШЕННЯ
14 січня 2021 року Луцьк № 3/3

Щодо розгляду електронної петиції «Критичний стан дороги О 030210 між селами Широке та Бужани»

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про звернення громадян», Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Волинській обласній раді, затвердженого рішенням обласної ради від 10 лютого 2016 року № 2/36, заслухавши представників Мар’янівської територіальної громади Луцького району, враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства від 14 січня 2021 року № 3/3, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Підтримати електронну петицію «Критичний стан дороги О 030210 між селами Широке та Бужани», адресовану Волинській обласній раді.
2. Прийняти звернення депутатів Волинської обласної ради до голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка щодо розгляду електронної петиції «Критичний стан дороги О 030210 між селами Широке та Бужани», адресованої Волинській обласній раді (додається).
3. Надіслати звернення Волинській обласній державній адміністрації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.


Голова Григорій НЕДОПАДСергій Кудрявцев 778306

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 1017 осіб з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Борачок Володимир Володимирович

Початок збору підписів:

8 грудня 2020 р.

Відповідь дана:

19 січня 2021 р.