Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Дозволити дітям Виноградівської ДЮСШ вільно тренуватися на комунальному стадіоні "Юність"

Для розвитку та популяризації футболу серед дітей та юнаків Виноградівської територіальної громади необхідні належні умови (вільний та безкоштовний доступ до стадіонів, які обладнані всіма зручностями: роздягальня, туалет, тепла вода, трибуни, хороше трав’яне (натуральне) покриття, тощо).
Проте, крім дорослої футбольної команди (ФК «Севлюш»), доступ дітей до тренувань та змагань із футболу на стадіоні "Юність" по вул. Тюльпанів в м. Виноградів - категорично заборонений!
Вважаємо, що доступ до стадіонів міста повинен бути вільним та доступним для дітей, оскільки такі утримуються за кошти платників податків та перебувають у комунальній власності громади.
Просимо прийняти рішення Виноградівською міською радою, яким надати дітям Виноградівської ДЮСШ безкоштовний та вільний дозвіл для проведення тренувань та змагань з футболу на стадіоні "Юність".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Валеріє Валерійовичу!

Про розгляд електронної петиції

Відділ освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради розглянув електронну петицію з питання «Дозволити дітям Виноградівської ДЮСШ вільно тренуватися на комунальному стадіоні «Юність», яка була оприлюднена на платформі електронної демократії «Е-DEM».
Повідомляємо, що вирішення питання, порушеного в електронній петиції, вимагає розгляду на засіданні сесії Виноградівської міської ради. Проєкт рішення буде внесено в порядок денний чергової сесії міської ради.
Начальник відділу освіти, молоді і спорту Галина Чабрун
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 200 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Нечаєв Валерій Валерійович

Початок збору підписів:

18 серпня 2022 р.

Відповідь дана:

9 вересня 2022 р.