Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Влаштування пішохідного переходу по вул. Набережній навпроти магазину "Сільпо".

По вул. Набережній (від зупинки "Мир" до зупинки "Комсомольська") не передбачено безпечного переходу пішоходів з однієї сторони вулиці на іншу (особливо актуально до магазину "Сільпо"), а наявні пішоходні переходи на перехресті та біля зупинок не гарантують збереження життя, як показує досвід та кількість травмованих і загиблих людей на цьому жвавому відрізку траси.
Пішохідна зона, від зазначених вище зупинок громадського транспорту та існуючих пішохідних переходів, вздовж траси до супермакета також досить вузька та небезпечна, бо не обладнана жодним захисним парканом чи відбійником.
З появою житлового будинку по вул. Набережна, 6Г, нещодавно відкритого супермаркету "Сільпо" та будинку що будується поряд з ЖК "Берегиня", що розташовані прямо біля проїзджої частини та враховуючи те, що тут вже постійно відбувається рух мешканців та покупців, які перебігають дорогу в невстановлених для цього місцях, гостро повстає питання будівництва/монтажу надземного/підземного або регульованого світлофором пішохідного переходу.
Просимо:
1. Винести на обговорення органів самоврядування та прийняття відповідного рішення щодо монтажу надземного/підземного пішохідного переходу за вищезазначеною адресою.
2. Збудувати безпечний надземний/підземний чи регульований перехід на трасі по вулиці Набережна, 6Г, для уникнення травмування мешканців міста та збереження людського життя.
3. Встановити захисну огорожу вздовж траси для пішохідної зони від зупинки "Комсомольська" до світлофора на перехресті біля кінотеатру "Мир".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


УКРАЇНА
ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ




07300 м. Вишгород, пл. Т.Шевченка, 1 vyshgorod946@gmail.com тел./факс (04596)54-203

№_______________ від ___________

Жавриді Т.А.




Шановна Тетяно Анатоліївно!

Апаратом виконавчого комітету Вишгородської міської ради уважно
розглянуто петицію «Влаштування пішохідного переходу по вул. Набережній, навпроти магазину «Сільпо» (петиція до Вишгородської міської ради вхідний № 2-4/774 від 11.03.2019 року).
У зв’язку з чим повідомляємо про наступне.
Питання облаштування світлофору на ділянці автомобільної дороги по вул. Набережній, навпроти супермаркету «Сільпо» буде розглянуто на черговому засіданні Виконавчого комітету Вишгородської міської ради у березні місяці поточного року.
Вишгородська міська рада дякує Вам за небайдужість до негайних
питань міста і висловлення ініціативи з питання, що викладено у петиції.



З повагою
Міський голова О. Момот
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 170 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Жаврида Тетяна Анатоліївна

Початок збору підписів:

5 березня 2019 р.

Відповідь дана:

13 березня 2019 р.