Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Привести до належного стану пішохідний перехід

В зв'язку з постійним створенням аварійних ситуацій, для попередження летальних випадків при переході автомобільної дороги Р-69 Київ-Вишгорд- Десна-Чернігв. ( Вулиця Шолуденко). Для працівників заводу Карат, мешканців району Дідовиця, та майбутнього комплексу Французьким бульвар. Прошу:
- відновити вже існуючий( привести до належного стану) пішохідний перехід;
- встановити світлофор і нанести дорожню розмітку 1.7 пішохідного переходу навпроти в’їзду в ЖК Французький бульвар;
- привести до належного стану виїзд/ в'їзд до комплексу;
- облаштувати засобами освітлення вищезазначеного переходу в нічний час та облаштувати його відповідними знаками;
- облаштувати пішохідний перехід засобами які змусять автотранспортні засоби знизити швидкість.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Повідомляємо наступне:
- існуючий пішохідний перехід по вул. Шолуденка розташований на ділянці дороги, яка знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Київській області (петицію направлено до Служби автомобільних доріг у Київській області);
- встановлення світлофору і пішохідного переходу на перехресті вул. Ватутіна та вул. Шолуденка у м. Вишгороді. Управлінням патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції надано технічні умови від 12.06.2019 р. № 3897/41/40/02-2019. Розробка проектних робіт та виконання будівельних робіт буде включено до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Вишгорода на 2020 рік;
- приведення до належного стану виїзду/в'їзду до комплексу ЖК Французький бульвар повинен забезпечити Замовник будівництва до введена об'єкта в експлуатацію.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 150 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Вторих Алла Вікторівна

Початок збору підписів:

31 липня 2019 р.

Відповідь дана:

9 серпня 2019 р.