Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Глибоке сортування сміття у Вишгороді

Хотілося б, щоб у нашому місті десь у пішій доступності було органиізоване місце, куди можна віднести добре розсортоване сміття для подальшого перевезення, наприклад до станції "Zero Waste Україна без сміття" для переробки: по видах пластику, електронні пристрої окремо, тетрапаки окремо, взуття окремо і т.д.

В місті вже є жовті та зелені контейнери для первинного сортування, пункти прийому склотари та макулатури, але цього замало. Хочеться відокремити детальніше те, що реально піде на переробку, та може навіть органічне сміття. Хочеться бути ближче до піклування про екологію, але возити самостійно на станцію Zero Waste (що є за адресою м.Київ, вул. Саперно-Слобідська 25) не кожен хоче та може. Та й використане на цю поїздку паливо знищить намір допомогти екології.

То ж мінімально організоване місце, куди б централізовано жителі могли приносити сировину для переробки, та організоване періодичне вивезення її до станції - це найпростіше та швидке вирішення ситуації. Дякую

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

23 березня 2018 року між Вишгородською міською радою та Українською Пакувально-Екологічною Коаліцією (УКРПЕК) було підписано договір про організацією роздільного збирання, сортування, перероблення та утилізації відходів упаковки у м. Вишгород.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 153 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мішина Ольга Володимирівна

Початок збору підписів:

19 грудня 2019 р.

Відповідь дана:

18 лютого 2020 р.