Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Щодо неприємного, їдкого запаху невідомого походження по вул. Ватутіна, вул. Шолуденка, вул. Ромашковій

Звертаємо Вашу увагу на їдкий, задушливий запах невідомого походження, що часто "стоїть" в повітрі по вул. Ватутіна, вул. Шолуденка, вул. Ромашковій. Даний запах буквально заважає дихати мешканцям сусідніх (з промзоною) житлових комплексів та будинків. Особливо активно сморід відчувається у вечірній та нічний час, однак не щоденно.

Проаналізувавши, що у промзоні є підприємства, які займаються переробкою відходів обчислювальної техніки, вимірювальних приборів, обладнання військового призначення, АТС, персональної та оргтехніки, ми маємо підозру, що в мікрорайоні відбувається несанкціонований викид в повітря отруйних для людини речовин, що і є причиною цього їдкого, неприємного запаху в повітрі.

Просимо Вас з’ясувати ситуацію, виявити джерела забруднення повітря їдким запахом та прийняти усі необхідні заходи для негайного його усунення.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду даної петиції створено розпорядження «Про створення тимчасової комісії за петицією». Вказаною комісією буде здійснено перевірку дотримання вимог санітарного законодавства за вказаними вулицями.
До складу комісії залучено представника Вишгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.
Про результати здійснення перевірки Вас буде повідомлено.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 212 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Меда Наталія Степанівна

Початок збору підписів:

30 січня 2020 р.

Відповідь дана:

5 лютого 2020 р.