Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Потребує капітального ремонту убдинок по Набережній 22

Шановні мешканці Вишгорода.
Фасад будинку по вулиці Набережна 22 знаходиться в жахливому стані, до речі, це обличчя міста, нажаль, не зовсім охайне. Цей будиночок бачать усі, хто їде Вишгородом по Набережній, це й не тільки мешканці міста, але й його Гості. Невже, не має у нашої влади можливості зробити наше місто кращим з міст.
Прошу підтримати мою петицію всіх, кому не байдужа краса нашого Міста

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Апаратом виконавчого комітету Вишгородської міської ради розглянуто петицію щодо капітального ремонту фасаду багатоквартирного будинку по вул. Набережній, 22 (ОВЖБ «Дніпро»).
Згідно п. 1 ст. 5 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників.
Статтею 7 вищезазначеного Закону чітко унормовано, що: "Співвласники зобов'язані забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку.
Кожний співвласник несе зобов'язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника."
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 150 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Вакулко Дмитро Сергійович

Початок збору підписів:

10 лютого 2020 р.

Відповідь дана:

7 травня 2020 р.