Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Забезпечити належне зовнішнє освітлення вулиці Ватутіна (від ЖК 4 Карати до вул. Шолуденка) та облаштування її тротуарами з відповідними пішохідними зонами

З врахуванням збільшення кількості мешканців міста, які здійснюють пішохідні прогулянки, за власним бажанням або вимушено за відсутності іншої можливості дістатись до центру міста, по вулиці Ватутіна (від ЖК 4 Карати до вул. Шолуденка), потребує необхідності облаштування цієї частини автодороги зовнішнім освітленням та тротуарами (схематично від точки А до точки В).
На цій ділянці дороги вже прийнято в експлуатацію декілька багатоквартирних будинків, і відповідно до наявної реклами ще планується побудова не одного житлового комплексу.
На даний час ця частина дороги абсолютно не має пішохідної зони, не освітлюється, і в вечірній час (нічний, при погіршенні погодних умов в інші частини доби) там небезпечно їздити для водіїв, а про пішоходів взагалі можна говорити, як про потенційних відвідувачів травмпунктів, а можливо і моргів.
Ця петиція є продовженням наступної петиції
https://e-dem.in.ua/vyshgorod/Petition/View/159.
Просимо прийняти відповідні рішення Вишгородською міською радою для забезпечення втілення в життя вимог та прохання цих петицій і забезпечити належне зовнішнє освітлення визначених вулиць в м. Вишгороді та облаштування їх тротуарами з відповідними пішохідними зонами.



ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На даний час розробляється проектно-кошторисна документація на облаштування зовнішнього освітлення по вулиці Ватутіна (від ЖК "4 карата" до вул. Шолуденка) та облаштування безпечного пішоходного переходу.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 152 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дем'янчук Сергій Олександрович

Початок збору підписів:

14 квітня 2020 р.

Відповідь дана:

15 червня 2020 р.