Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Щодо вирішення питання з перебоями в електропостачанні ЖК м. Вишгород

Звертаємо Вашу увагу, що упродовж вересня 2020 року неодноразово на тривалий період (від 10 до 24 годин) було відключене електропостачання в окремі житлові комплекси м. Вишгород, а саме ЖК 4 Карати, ЖК Велесгард, ЖК Французький бульвар та у мікрорайоні Дідовиця.
Слід зазначити, що тимчасове відключення електроенергії тепер відбувається майже щодня (електропостачання відсутнє по декілька хвилин).
Дана ситуація є вкрай критичною для мешканців наших житлових комплексів, так як при вимкненні електроенергії виходить з ладу побутова техніка, автоматично відключається вода в помешканнях (так як водонапірні насоси не працюють), а також не працюють електричні плити (газові плити в окремих ЖК відсутні). А попереду ще й холодний зимовий період, коли існує значний ризик вимкнення опалення, якщо ситуація з постачанням електроенергії в нас залишиться без змін. У багатьох сім’ях є маленькі діти!!!

У зв’язку з цим, просимо посприяти у терміновому вирішенні даного питання та врегулювати ситуацію з перебоями в електропостачанні наших житлових комплексів масиву.

З повагою, мешканці м. Вишгород: ЖК 4 Карати (вул.. Ватутіна 110)
ЖК Велесгард (вул.. Ватутіна 111)
ЖК Французький бульвар (вул.. Шолуденка, 24)
М-н Дідовиця

Викон. Меда Н., nmeda@ukr.net

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Апаратом виконавчого комітету Вишгородської міської ради розглянуто петицію (вх. № 2-4/946 від 18.02.2021 р.) щодо перебоїв в електропостачанні житлових комплексів в м. Вишгород, а саме: ЖК 4 Карати, ЖК Велесгард, ЖК Французький бульвар, мікрорайон Дідовиця.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 150 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Меда Наталія Степанівна

Початок збору підписів:

12 жовтня 2020 р.

Відповідь дана:

23 лютого 2021 р.