Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Потреба у тротуарах вздовж двох боків дороги по вул. Шолуденка та вул. Ватутіна

У зв’язку з відсутністю тротуарів вздовж двох боків дороги по вул. Шолуденка (на проміжку від стадіону Енергетик і наверх, до ЖК Французький бульвар/ ЖК Зіркова Вежа), а також по вул. Ватутіна (на проміжку від ЖК Зірковий до ЖК 4 Карати) виникла гостра необхідність у прокладанні тротуарів та велодоріжок на даних проміжках дороги/вулицях.

Потреба виникла у зв’язку з активним будівництвом та заселенням новобудов, що знаходяться в даному мікрорайоні (ЖК Зірковий, ЖК 4Карати, ЖК Французький бульвар, ЖК Велесгард, ЖК Зеніт, ЖК Зіркова вежа і т.д.)

Не залишає байдужим той факт, що даними проміжками дороги активно користуються як дорослі мешканці житлових комплексів, так і ДІТИ – ШКОЛЯРІ, що робить вирішення даного питання ще більш важливим.

Просимо прокласти тротуари та велодоріжки з обох боків дороги на вказаних вище проміжках дороги:

1) по вулиці Шолуденко
2) по вулиці Ватутіна

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Направляємо Вам для належного розгляду петицію до
Вишгородської міської ради № 2-4/3555 від 29.06.2021 року (петиція із Єдиної системи місцевих петицій додається) щодо потреби у тротуарах вздовж двох боків дороги по вул. Шолуденка та вул. Ватутіна.
Про результати розгляду прошу Вас повідомити заявника та виконавчий комітет Вишгородської міської ради.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 171 особа з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Меда Наталія Степанівна

Початок збору підписів:

23 червня 2021 р.

Відповідь дана:

30 червня 2021 р.