Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Допомога від міста Дмитру Басову

Усією країною ми вже майже рік, збираємо маленькому мешканцю міста Вишгород, на життєво необхідні ліки від захворювання "Спинна м'язова атрофія 1 типу", (СМА1)...
Вже зібрано 10 мільйонів з необхідних 47, а часу залишилось зовсім мало, 35 днів до критичної дати лікування...
Враховуючи що бюджет міста може собі дозволити це, а місцяни у соц мережах дуже розрахувують на підтримку влади щодо Дмитрика, та готові пожертвувати деякими закупками для міста, як наприклад нова ялинка, або новий парк з бруківкою, або реставрацією місцевого стадіону...
Дуже вас просимо підтримати цю ініціативу і зробити новорічне диво, яке може врятувати ціле життя, та дуже позитивно вплине на рейтинг як місцевої влади так і міста в цілому.
Більш детальна інформація щодо допомоги Дмитрику, доступна в інтернеті по хештегу #HelpBasov

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Апарат виконавчого комітету Вишгородської міської ради, опрацювавши петицію щодо надання допомоги Дмитрику Басову, повідомляє наступне.
Частиною 2 статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до Конституції України визначає Закон України «Про місцеве самоврядування» (далі за текстом – Закон).
Згідно п. 1 ст. 16 Закону органи місцевого самоврядування є юридичними особами і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність відповідно до закону.
До виключної компетенції сільських, селищних, міських рад відноситься, зокрема, затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування (п. 22 ст. 26 Закону).
Статтею 34 Закону визначені повноваження органів сільських, селищних, міських рад у сфері соціального захисту населення, зокрема, вирішення відповідно до законодавства питань про надання пільг і допомоги певним категоріям населення.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 177 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дунайський Ігор Віталійович

Початок збору підписів:

30 листопада 2021 р.

Відповідь дана:

3 грудня 2021 р.