Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Перехід парафій Вишгородського р-ну та м.Вишгорода з Московського патріархату до Православної церкви України

З початком повномасштабної агресії російської федерації проти України, українські віряни і священики поступово переходять до Православної церкви України (ПЦУ). Уже десятки релігійних громад українських міст і сіл заявили про свій перехід з підконтрольної москві УПЦ (РПЦвУ) до визнаної Константинополем української церкви.

Такий перехід є повністю законним та передбачений у статті 8 закону «Про свободу совісті та релігійні організації», відповідно до якої, українська релігійна громада сама вільно вирішує, до якого духовного центру вона належить та має повне право змінити своє підпорядкування.

А зважаючи на велику кількість випадків, коли священнослужителі УПЦ (РПЦвУ) виправдовували агресію росії в Україні, а деякі навіть передавали дані про ЗСУ російським окупантам, переховували та благословляли "визволителів" та їх зброю, коригували ракетні удари по населенним пунктамУкоаїни тощо, громади мають усвідомити важливість та необхідність виходу з лона цієї російської пропагандистської машини та переходу до Православної церкви України.

Які кроки має зробити громада, яка хоче перейти до іншої церкви (зокрема, до ПЦУ), і при цьому мінімізувати ризики - можна прочитати за наступними посиланнями:
https://patriarchia.org.ua/instrukcziya-yak-perejty-z-upcz-mp-do-pczu-ta-chomu-vazhlyvo-cze-zrobyty/
https://ukrainer.net/perehid-do-pcu/?fbclid=IwAR0hALxxB7UFaLNWhSLyQrkxPuj8tkd6Qe1FpMEY3Zlh3xGWOuZZD6FbrGA

Категорія

ІНШІ

Станом на 22 квітня петицію підписали 40 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Жаврида Тетяна Анатоліївна

Дата створення:

12 червня 2022 р.