Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Зобов'язати ВМКП "Водоканал" виконати рішення Вишгородської міської ради від 30.06.2022 №18/54

Вишгородською міською радою було ухвалено рішення від 30.06.2022 №18/54, яким прийнято безоплатно від Калінкіна М. М. у комунальну власність Вишгородської міської територіальної громади об'єкти інженерної інфраструктури (зовнішню мережу водопостачання), а саме: водопровідну мережу від В1 існуючого до В5 по вул. Шолуденка у м. Вишгороді, загальною вартістю - 2 596,805 тис. грн. та передано їх Вишгородському міському комунальному підприємству "Водоканал" для поповнення статутного капіталу.

Фактично мова йде про передачу на баланс ВМКП "Водоканал" зовнішньої мережі водопостачання ЖК "Французький бульвар", що розташований за адресою Київська обл., м. Київ, вул. Шолуденка, 24.

Проте станом на сьогодні ВМКП "Водоканал" ухиляється від укладення прямих договорів на водопостачання з власниками квартир ЖК "Французький бульвар".

Наголошуємо, що укладення договорів на водопостачання і водовідведення є прямим обов'язком ВМКП "Водоканал" згідно з положеннями Закону України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення".

Неофіційно причиною відмови є те, що ТОВ "Профжилкомфорт Плюс", яке здійснює водопостачання до ЖК "Французький бульвар", має заборгованість перед ВМКП "Водоканал" в сумі більше 300 тис. грн., а тому допоки вона не буде погашена, прямі договори з власниками квартир укладатися не будуть.

Однак, якщо деякі власники квартир і мають заборгованість за перед ТОВ "Профжилкомфорт Плюс", то ця заборгованість у загальній сумі є незначною і точно не становить 300 тис. грн.

ТОВ "Профжилкомфорт Плюс" зацікавлений же в тому, щоб власники квартир продовжували платити саме йому, а тому не має жодного стимулу розраховуватися з ВМКП "Водоканал".

Виникла абсолютно безглузда ситуація, коли власники квартир платять за воду ТОВ "Профжилкомфорт Плюс", воно з ВМКП "Водоканал" чомусь не розраховується, проте "Водоканал" ухиляється від того, щоб власники квартири платили йому безпосередньо і заборгованість не зростала.

Не виключно, що така корупційна схема створена штучно, щоб гроші власників квартир за водопостачання осідали на рахунках фірми-прокладки, якою є ТОВ "Профжилкомфорт Плюс", що одного дня просто зникне, а ВМКП "Водоканал" залишиться без грошей.

Більше того, нещодавно на вхідних дверях до під'їздів будинків було розміщено оголошення від імені ВМКП "Водоканал" про те, що з 15.09.2022 водопостачання до будинків буде припинено в зв'язку із наявністю заборгованості.

Такі погрози лунають попри те, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 №206 з 24.02.2022 і до припинення чи скасування воєнного стану в Україні забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Не зрозуміло чи то в керівництва ВМКП "Водоканал" війна закінчилася, чи воно умисно збурює суспільство, допомагаючи російським окупантам.

На підставі вищезазначеного, переконливо просимо вплинути на ВМКП "Водоканал" та зобов'язати його виконати рішення Вишгородської міської ради від 30.06.2022 №18/54.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Апаратом виконавчого комітету Вишгородської міської ради розглянуто петицію вх. № 2-4/3589 від 19.09.2022р. щодо виконання рішення сесії Вишгородської міської ради від 30.06.2022 № 18/54 щодо прийняття у комунальну власність водопровідної мережі від В1 до В5 по вул. Шолуденка у м. Вишгороді від Калінкіна Максима Миколайовича та передати Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал».
Станом на 20.09.2022р. триває процес передачі вищезазначеної водопровідної мережі. Після оформлення акту приймання-передачі буде можливим перезаключення договору на послуги з водопостачання та водовідведення для мешканців ЖК «Французький квартал» з колективного на індивідуальний.
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 160 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Максименко Костянтин Миколайович

Початок збору підписів:

16 вересня 2022 р.

Відповідь дана:

27 вересня 2022 р.