Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Сміттєві урни біля водойм- на пляжах.


Всім привіт.хочу звернути вашу увагу на засмічення водойм і пляжів міста Вишгород і відсутність поблизу сміттєвих урн- баків.
Через їхню відсутність більшість кидає сміття на землі.
В чистому місті мешканці посміхаються частіше.

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 21 квітня петицію підписали 23 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Овчаренко Данило Ігорович

Дата створення:

8 квітня 2023 р.