Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Забезпечити нормальний експлуатаційний стан доріг місцевого значення в межах Вишгородської територіальної громади

Стан місцевих автомобільних доріг протягом останніх років не відповідає вимогам, що обумовлюють дотримання стандартів з безпеки дорожнього руху.
Відповідно до вимог Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених Кабінетом Міністрів України від 30.03.1994 року № 198, органи місцевого самоврядування повинні, у тому числі, постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів дорожніх об'єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші перешкоди в дорожньому русі.
Враховуючи стан, я якому знаходиться держава, у тому числі фінансовий, будівництво (поновлення) нових автомобільних доріг можливо є недоцільним, але виконати ремонтно-будівельні роботи на місцевих автомобільних дорогах загального користування є вкрай необхідним і не лише з сторони забезпечення безпеки дорожнього руху, а і для забезпечення умов щодо збереження автотранспорту від пошкоджень та уникнення невиробничого травматизму пішоходами, як результат користування неякісними дорогами.
Для прикладу на частині автодороги від місця зупинки громадського транспорту маршрутного автобусу № 1 (ЖК 4 Карати) по вулиці Ватутіна і далі в напрямку Київської ГАЕС суцільні ями, одна з них на дві третини вже замінила дорожнє полотно або яма на перехресті пр. Шевченко і вул. Шкільної в м. Вишгороді.
Просимо негайно прийняти відповідні рішення щодо забезпечення нормального експлуатаційного стану доріг місцевого значення в межах Вишгородської територіальної громади.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 18 квітня петицію підписали 24 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дем'янчук Сергій Олександрович

Дата створення:

10 квітня 2023 р.