Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Покращення ситуації з проїздом пільгових категорій населення Вишгородської ОТГ

Наразі вишгородські пільговики змушені чекати один єдиний "пільговий" автобус КП "Вишгородпастранс", щоб потрапити в Київ та повернутися в Вишгород.
Інший офіційний перевізник ПП "А.Т.Н.", що здійснює перевезення пасажирів, в тому числі пільгових категорій, по території Вишгородської ОТГ, НЕ ОТРИМУЄ з бюджета Вишгородської ОТГ жодної компенсації за перевезення пільгових верств населення, як то передбачає чинне законодавство України!
Тож, для покращення ситуації з проїздом пільгових категорій на території Вишгородської ОТГ, Вишгородська міська рада має:
1. Включити ПП "А.Т.Н." в усі бюджетні програми, що стосуються компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на соціально значущих маршрутах, що обслуговують мешканців/пасажирів Вишгородської ОТГ.
2. Заключити між Вишгородською міською радою та ПП "А.Т.Н." типовий договір про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на соціально значущих маршрутах, що обслуговують мешканців/пасажирів Вишгородської ОТГ, як це багато років роблять сільські, міські та обласні ради по всій Україні!
Вишгородські пільговики, не мають відчувати незручності та приниження від того факту, що вони мають чекати по дві години автобуса, на якому вони можуть реалізувати своє законе право на безкоштовний проїзд! Вони мають ЗАКОННЕ право користуватися БЕЗКОШТОВНО будь яким транспортом, що курсує між Вишгородом та Києвом!
Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Категорія

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Станом на 19 травня петицію підписали 153 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ВМГО "Рідне Місто"

Дата створення:

5 червня 2023 р.