Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Покращення ситуації з проїздом пільгових категорій населення Вишгородської ОТГ

Наразі вишгородські пільговики змушені чекати один єдиний "пільговий" автобус КП "Вишгородпастранс", щоб потрапити в Київ та повернутися в Вишгород.
Інший офіційний перевізник ПП "А.Т.Н.", що здійснює перевезення пасажирів, в тому числі пільгових категорій, по території Вишгородської ОТГ, НЕ ОТРИМУЄ з бюджета Вишгородської ОТГ жодної компенсації за перевезення пільгових верств населення, як то передбачає чинне законодавство України!
Тож, для покращення ситуації з проїздом пільгових категорій на території Вишгородської ОТГ, Вишгородська міська рада має:
1. Включити ПП "А.Т.Н." в усі бюджетні програми, що стосуються компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на соціально значущих маршрутах, що обслуговують мешканців/пасажирів Вишгородської ОТГ.
2. Заключити між Вишгородською міською радою та ПП "А.Т.Н." типовий договір про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на соціально значущих маршрутах, що обслуговують мешканців/пасажирів Вишгородської ОТГ, як це багато років роблять сільські, міські та обласні ради по всій Україні!
Вишгородські пільговики, не мають відчувати незручності та приниження від того факту, що вони мають чекати по дві години автобуса, на якому вони можуть реалізувати своє законе право на безкоштовний проїзд! Вони мають ЗАКОННЕ право користуватися БЕЗКОШТОВНО будь яким транспортом, що курсує між Вишгородом та Києвом!
Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вишгородська міська рада, опрацювавши петицію ВМГО «Рідне Місто» щодо покращення ситуації з проїздом пільгових категорій населення Вишгородської ОТГ, повідомляє наступне.
Згідно ч. 1 ст. 31 Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон) відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міських, приміських та міжміських, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування визначаються договором про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, у якому встановлюються: перелік маршрутів загального користування, які буде обслуговувати автомобільний перевізник, умови організації перевезень, показники якості транспортного обслуговування населення, термін роботи автомобільного перевізника, зобов'язання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо облаштування маршруту, підтримки проїзної частини автомобільної дороги та під'їзних шляхів у належному стані (тільки для міських автобусних маршрутів), розмір компенсації витрат автомобільного перевізника внаслідок перевезення пільгових пасажирів та регулювання тарифів, механізм їх виплати.
Зауважимо, що між автомобільним перевізником ПП «А.Т.Н.» та Вишгородською міською радою договір на здійснення регулярних пасажирських перевезень внутрішньообласним маршрутом загального користування не укладався.
Крім того, рішенням Вишгородської міської ради від 23.12.2022 № 28/2 «Про затвердження міських програм» затверджено, зокрема, Програму розвитку міського пасажирського транспорту у Вишгородській міській територіальній громаді, згідно якої передбачено здійснення перевезення пільгових категорій населення Комунальним підприємством Вишгородської міської ради «Вишгородпастранс» та відповідна компенсація перевізнику.
Зважаючи на викладене, з питанням компенсації вартості проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування рекомендуємо звернутись до Замовника таких перевезень.
Додаток до рішення

Категорія

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Петицію підписали 153 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ВМГО "Рідне Місто"

Початок збору підписів:

6 червня 2023 р.

Відповідь дана:

5 вересня 2023 р.