Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Пришвидшити перейменування вулиці Ватутіна

Понад рік тому петиція (вх. № 2-4/2307 від 07.07.2022 р.), щодо перейменування вулиці Ватутіна на Борисоглібську набрала необхідну підтримку голосів громади Вишгорода. У відповідь Апарат виконавчого комітет Вишгородської міської ради обіцяв провести громадські слухання, для цього готувались, цитуємо: "збирати і обробляти пропозиції мешканців, ініціативних груп та депутатів щодо нової назви вулиці, для винесення на розгляд громади".

Дотепер немає рішення про перейменування вулиці, так само немає жодної інформації про громадські слухання з обіцяним залученням широкого кола громади та фахівців. Міська влада Вишгорода, зокрема не змогла "декомунізувати" місто впродовж 8-ми років, відтоді як Верховна Рада ухвалили закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (2015 р.), і, водночас далі затягує розв'язання нагального питання після більш ніж року із часу подання петиції активною громадою міста.

У зв'язку з уcім вищеописаним просимо Апарат виконавчого комітет Вишгородської міської ради, надати звіт про виконану роботу впродовж періоду від 11.07.2022 до 11.08.2023 над вирішенням питання про перейменування вул. Ватутіна (проведення громадських слухань, консультацій, голосувань абощо). Крім того, наполягаємо на пришвидшенні виконання і втілення в життя закону України "Про засудження тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 22 травня петицію підписали 23 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Недобор Ярослав Олексійович

Дата створення:

5 серпня 2023 р.