Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Перетворити засмічений вишгородський ліс у красивий ландшафтний парк та культурно-відпочинковий простір

Ландшафтний парк на території вишгородського лісу може не лише стати місцем культурного відпочинку для жителів міста, а й привабити численних туристів та активізувати підприємницьку активність в місті.
Унікальний природний ландшафт та рослинність цієї території дозволяють виділити та органічно поєднати в ньому кілька різних тематичних зон: романтичну зону, спортивно-розважальну зону, пікнік - зону, зоологічну зону з невеликим зоопарком, гідро-зону з ставком, водоспадом та екзотичними рибками, зону народної творчості, історичну зону, зону пам'яті героїв, та інші
Для реалізації проекту створити окреме напів-комунальне підприємство, в якому 50% власності належатиме органу місцевого самоврядування і 50% приватним інвесторам. Забезпечити можливість для всіх жителів міста стати спів-інвесторами даного проекту. Реалізувати можливість для громадян інвестувати в проект не лише власними грошима, а й власною працею, талантами та кваліфікаціями.
Відвідування окремих зон може бути платним, в парку також можуть реалізовуватись різні товари і послуги згідно його тематики. Надати право громадянам, які долучаться своєю працею, грошима чи в інший спосіб до створення цього парку на безкоштовне відвідування всіх зон парку.
Забезпечити публічність та професійність фінансового менеджменту даного проекту на всіх етапах його реалізації.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Дана петиція знаходиться на розгляді у голови комісії з питань комунального господарства, благоустрою міста Попова Юрія Петровича.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 160 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Нижник Михайло Володимирович

Початок збору підписів:

4 квітня 2016 р.

Відповідь дана:

25 травня 2016 р.