Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Петиція на підтримку презумціі невінуватості Вішгородського міського голови Олексія Момота

Шановна громадо!!!
Звертаємося до вас, як до людей, які в першу чергу зробили відповідальний та свідомий вибір та обрали мером міста Вишгорода МОМОТА Олексія Вікторовича !!!

Шановні, давайте захистимо Олексія та його родину від посягань непорядних, незаконних дій правоохоронних органів та жадібних забудовників, бо з ним, як з чесним і порядним очільником ми захистимо і наш вибір, який вже зробили одного разу, обравши його мером нашого з вами міста! Тепер ми повинні зробити це ще раз, щоб не дати змарнувати наше право на вільне волевиявлення не тільки на виборах, а й у повсякденні, – це наше право і має таким лишитись!

Нажаль теперішня влада не хоче робити висновки з попередніх подій, а це дуже засмучує! І саме тому мусимо відстоювати свої права самі, дуже надихає, що це вже відбувається, бо люди виходять під стіни міськради з плакатами та вимогами про звільнення незаконно затриманого міського голови та громадянина!

Він багато працює для свого міста, його мешканців Якщо згадаємо час, коли він був просто депутатом, він перший судився з міськрадою за незаконні оборудки з землею, забудовниками та відстоював самі наболілі питання громад, і вигравав в судах, не одразу але вигравав, робив це для підприємців нашого міста, яких незаконно обдирали відаючи їм липові дозволи, робив для простих, під час незнайомих йому вишгородців. Дуже багато було зроблено роботи для міста та мешканців і це був початок, зараз він продовжує працювати в тому ж напрямку повертаючи землі нашому місту, звільняючи не компетентних працівників комунальних підприємств та міняє їх на більш професійних та чесних людей, сприяє припиненню багатьох незаконних дій різного плану, працює над вдосконаленням нашого рідного міста у різних напрямках разом з професійними фахівцями та надійною командою професіоналів!

З початком війни він багато їздив особисто на передову та допомагав нашим хлопцям з 11-го, 25-го батальйонів, та інших, разом з Максимом Макаренком, своїми однодумцями. Працював як міг, чесно, правдиво, без втоми, з надією перетворити наш рідний Вишгород на цивілізоване, європейське місто, так буде і далі, але тепер він потребує нашої з вами допомоги!!!

Все вищевказане цілковита правда, я був свідком усіх ці та багатьох його вчинків!!!

Дана петиція допоможе зібрати необхідну кількість голосів для скликання позачергової сесії Вишгородської міської ради з проектом рішення про звернення до Президента Петра Порошенка, Верховної ради України, силових та правоохоронних органів із закликом про звільнення Олексія МОМОТА та зупинення усілякого переслідування та свавілля проти чесних і порядних людей.

З повагою, Матко Борис Борисович!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Рішення IX сесії Вишгородської міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 162 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матко Борис Борисович

Початок збору підписів:

16 квітня 2016 р.

Відповідь дана:

25 травня 2016 р.