Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Заборона реконструкції будівлі та перенаправлення коштів на будівництво шляхопроводу

Заборонити реконструкцію нежитлового приміщення по вул.Святошинська 11, м.Вишневе та передача коштів на будівництво шляхопроводу над з/д колією для сполучення автомобільною розв'язкою центральної та південної частини міста.
Відсутність додаткового сполучення створює в місті дорожній колапс та щоденно ускладнює життя громаді міста через постійний наплив автомобілів з інших громад, які щоденно перетинають залізничний переїзд.
Проект даного шляхопроводу утверджений та виділена ділянка під будівництво.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію за вх. № 8/01-01 від 29.11.2023 року щодо заборони реконструкції нежитлового приміщення по вул. Святошинська, 11 в м. Вишневе розглянуто працівниками виконавчого комітету Вишневої міської ради.
Згідно статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад належить прийняття рішень щодо передачі коштів з відповідного місцевого бюджету.
У зв’язку з чим, вищезазначена петиція буде передана на розгляд постійної депутатської комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності, запобігання корупції, розвитку місцевого самоврядування та контролю за виконанням рішень ради.
Додатково повідомляємо, що відкриті торги з особливостями (UA-2023-10-17-015233-a) завершено та договір підряду, укладений в результаті проведеної процедури закупівлі – розірвано.

Міський голова Ілля ДІКОВ

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 152 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Стьопкіна Ольга Олександрівна

Початок збору підписів:

15 листопада 2023 р.

Відповідь дана:

11 грудня 2023 р.