Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Перенесення вантажного відділення № 1 Нової Пошти з МІЗу

В зв'язку зі значною відстанью між місцем знаходження відділення та більшістю мешканців міста Южного та відсутністю умов для безпечного пересування кліентів від-ня №1, а також порушення санітарних умов (значне перевишення шуму) в межах приватного житлового сектору наполегливо просимо поспріяти у пошуці іншої локації для вантажного відділеня №1.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Новак Ларисі Вікторівні

Виконавчий комітет Южненської міської ради повідомляє, що Ваша електронна петиція щодо розташування вантажного відділення ТОВ «Нова Пошта» у житловій зоні мікрорайону індивідуальної забудови міста Южного, була розглянута на черговому засіданні Южненської міської ради 20.08.2020 р.
Було прийнято наступне рішення:
1. Прийняти до розгляду електронну петицію щодо перенесення відділення №1 ТОВ «Нова пошта» з території МІЗ м.Южного.
2. Юридичному відділу виконавчого комітету Южненської міської ради (Денов Г.В.) звернутися до Головного санітарного лікаря Одеської області з проханням вжити заходи щодо припинення порушення санітарного законодавства шляхом обмеження, тимчасової заборони чи припинення діяльності відділення №1 ТОВ «Нова пошта», розташованого за адресою: м.Южне, вул. Центральна, 14, МІЗ, у зв’язку з невідповідністю даної діяльності вимогам санітарних норм, а в разі наявності правових підстав – притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності та застосувати фінансові санкції за порушення санітарного законодавства.
3. Фонду комунального майна ЮМР (Пітусь Н.В.), управлінню архітектури та містобудування ЮМР (Оришака С.М.) та юридичному відділу виконавчого комітету Южненської міської ради (Денов Г.В.) вжити передбачені законом дії (заходи) щодо усунення порушень земельного законодавства, законодавства з благоустрою та державних будівельних норм, в тому числі щодо введення будівель до експлуатації збоку громадянина Волкова Олексія Володимировича, в мікрорайоні індивідуальної забудови.

Про остаточне вирішення даного питання Вас буде повідомлено додатково.


Відділ з питань внутрішньої
політики та зв"язків з
громадськістю ЮМР
В.Л.КлімоваДодаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новак Лариса Вікторівна

Початок збору підписів:

3 червня 2020 р.

Відповідь дана:

12 серпня 2020 р.