Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Відновлення відображення руху громадського пасажирського транспорту у м. Запоріжжя на сайті «Дозор».

Комунальний транспорт м. Запоріжжя зараз ходить із великими інтервалами і дочекатися часто буває проблематично, особливо тролейбус та автобус, який зійшов з лінії з технічних причин, а в деяких випадках можна довго чекати і маршрутне таксі на низькі маршрутів.
На зупинці доводиться стояти 40 хвилин і більше. Звичайно в такі моменти хотілося б знати, де фактично перебуватиме транспорт і коли прибуде на зупинку. Графіки є, але вони неточні, також вимкнені табло на зупинках, і тепер неможливо зрозуміти точно через скільки приїде транспорт.
При цьому є розуміння, що з метою забезпечення та обмеження доступу до відкритих даних на період дії воєнного стану у м. Запоріжжі обмежена робота інформаційних, інформаційно-комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів, в тому числі і робота програми руху громадського пасажирського транспорту, з відображенням інформації на сайті «Дозор».
Але відображення руху громадського пасажирського транспорту в «Дозорі» включені та працюють у багатьох містах України, у тому числі Дніпро, Харків, Одеса, Кропивницький та багато інших, які працюють на даний час, у період дії воєнного стану.
Це дуже зручно для планування часу, особистих планів, які передбачають часте пересування по місту, а інколи значно економить власні кошти.
Прошу розглянути можливість відновлення відображення руху громадського пасажирського транспорту у м. Запоріжжя, з відображенням інформації на сайті «Дозор», як комунального транспорту (автобус, тролейбус, трамвай), так і з відображенням маршрутних таксі, які були підключені до системи на початку 2022 року.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 16 липня петицію підписали 24 особи з 750 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матюха Олександр Анатолійович

Дата створення:

13 травня 2024 р.