Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Проти закриття шкіл без проведення громадських слухань

Громада міста Запоріжжя невдоволена необґрунтованим та безпідставним масовим закриттям шкіл міською владою, шляхом приєднання закладів освіти і ліквідації майже 30 юридичних осіб закладів загальної середньої освіти і вважає, що управління мережою освітніх закладів відбувається не в інтересах безпеки та якісної освіти дітей та громади Запоріжжя в цілому.
На сесію Запорізької міської ради вже винесено 2 проекти рішень про закриття гімназій № 30 та №39 школи, шляхом обʼєднання з іншими закладами та ліквідацією юридичних осіб.
В пояснювальних записках немає обґрунтування необхідності закриття. Перелічені нормативні акти регулюють галузь в цілому. Відсутні конкретні розрахунки: скільки коштів не вистачає для фінансування закладу, скільки буде заощаджено, які наслідки, в тому числі, соціально-економічні прогнозують. Немає даних по наповнюваності класів та шкіл взагалі, порівнянь між закладами. Не вказана наявність чи відсутність укриттів. Не пояснено, скільки педагогічного колективу буде звільнено. Не вказано скільки батьків виявило бажання перейти в запропоновані школи.
Громада має право бути долученою до прийняття рішень, мати повну інформацію та обґрунтування запланованих рішень місцевої влади.
Оскільки це суспільно-резонансне питання вимагаємо - зупинити закриття шкіл без проведення громадських слухань.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 21 липня петицію підписали 62 особи з 750 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тимченко Оксана Володимирівна

Початок збору підписів:

4 червня 2024 р.

До кінця збору підписів залишилось: