Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Заборонити використання штучних квітів та пластикових вінків на кладовищах Зазимської ТГ

Напередодні Великодня та поминальних днів ми зіштовхуємося з величезною проблемою - використанням штучних квітів та пластикових вінків на кладовищах Зазимської ТГ. "Штучні" квіти є надзвичайно шкідливими для здоров'я людини та природи. Вони розкладаються більше 100 років. Їх не можна спалювати, тому що виділяється велика кількість токсинів. Їхня переробка є практично неможливою через складність встановлення типу пластика для грамотного сортування відходів, бо квіти (вінки) виготовляються з різних видів штучних матеріалів. Так, серцевина квітки може бути зроблена з пінопласту, пелюстки з поліестеру або латексу, а всередину стебла, виготовленого з полівінілхлориду, нерідко вставляється металевий стрижень. До того ж різні забруднення (той же пісок) додатково ускладнюють перероблювання. Окрім цього залишки від них (дроти, штучні волокна, нитки, тощо) травмують тварин та птахів, які заплутуються в них, що не рідко призводить до їх смерті

Звертаємося до Зазимської сільської ради Броварського району Київської області з пропозицією заборонити використання пластикових квітів та пластикових вінків на кладовищах Зазимської сільської територіальної громади.

Прохання жителів громади Придесення підтримати цю петицію!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до рішення виконавчого комітету Зазимської сільської ради №146 від 31.03.2023 р. заборонено використання штучних квітів, вінків та кошиків на кладовищах Зазимської сільської територіальної громади.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 18 червня петицію підписали 20 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дєєва Олена Данилівна

Дата створення:

15 березня 2023 р.