Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Асфальтування та освітлення стежки, що з’єднує вулиці Коперника та Шкільна

Просимо міську владу провести асфальтування та облаштування пішохідної стежки, яка знаходиться між будинками по вулиці Коперника 61 та Коперника 59, яка поєднує мікрорайон (вулиця Коперника) з вулицею Шкільна. Оскільки, вона перебуває в неналежному стані: розбита, з ямами та розкиданим камінням. Кожного дня жителям прилеглих будинків проблематично дійти до зупинок громадського транспорту , супермаркету АТБ, ринку , неможливо проїхати колискою з дитиною. Також наші діти відвідують школи та садки, які знаходяться на вулиці Шкільній. У темну пору стежка не освітлюється, в дощову погоду тут розводиться болото під ногами, взимку слизько. Ми просимо місцеву владу облаштувати цей важливий об’єкт для нашого мікрорайону, тому що мова йде про безпеку та добробут сотні місцевих жителів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Наприкінці липня 2019 року підрядною організацією Красносільське ПП "МВА" завершено поточний ремонт пішохідної доріжки, яка розташована між будинками № 59 та №61 по вулиці Коперника. Загальна протяжність доріжки становить 63 м.п., площа 142 кв.м. Доріжку було збудовано за кошти громадського бюджету.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Романишин Антоніна Вікторівна

Початок збору підписів:

29 серпня 2018 р.

Відповідь дана:

17 березня 2020 р.