Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Освітлення міських вулиць

На даний час в місті лишаються неосвітлені та небезпечні ділянки. Поворот біля спортивного комплексу на вул. Віли 1 є небезпечний з постійним рухом автотранспорту; поворот на вул. Старомильській до моста через річку також не освітлений; світло наявних ліхтарів обмежене кронами дерев та кущів. Ділянка біля водонапірної вежі теж неосвітлена - там постійно люди очікують на автобус, а рух автомобілів доволі жвавий.
Потрібно в зазначених місцях встановити LED-прожектори та обрізати зайву рослинність.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 листопада петицію підписали 27 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Согін Костянтин Володимирович

Дата створення:

12 грудня 2020 р.