Оберіть вашу громаду
Скасувати
+ ще 506 громад!
Дренажна система по вул. Старомильській
Недоїжджаючи до розгалуження дороги, близько 100 метрів до знаку виробничої зони, після опадів (дощу, снігу) формується велика калюжа на дорозі та болото на тротуарі. Люди не можуть нормально пересуватися, щоб не забруднити взуття та одяг від машин, які проїздять повз; після замерзання формується ковзанка, що може спричинити ДТП. Дану проблему реально усунути, встановивши дренажну систему через дорогу з виводом води в місцеву річку (водосховище).
Категорія
БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВОСтаном на 10 червня петицію підписали 50 осіб з 100 необхідних.
