Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Дренажна система по вул. Старомильській

Недоїжджаючи до розгалуження дороги, близько 100 метрів до знаку виробничої зони, після опадів (дощу, снігу) формується велика калюжа на дорозі та болото на тротуарі. Люди не можуть нормально пересуватися, щоб не забруднити взуття та одяг від машин, які проїздять повз; після замерзання формується ковзанка, що може спричинити ДТП. Дану проблему реально усунути, встановивши дренажну систему через дорогу з виводом води в місцеву річку (водосховище).

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 листопада петицію підписали 50 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Согін Костянтин Володимирович

Дата створення:

12 січня 2021 р.