Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Облаштування пішохідної доріжки та водовідведення біля приміщень школи №5 м.Здолбунів по вул.Міцкевича 36

Щоденно 360 учнів ЗОШ №5, вчителі, працівники школи, батьки учнів, вихователі та вихованці їх батьки ДНЗ "Грайлик", мешканці мікрорайону переходять, а саме в місці пішохідного переходу, де в час негоди (дощ, сніг та інші природні опади), постійно знаходиться вода. У зв`язку з цим після такого переходу діти приходять в установи з мокрими ногами та нерідко пошкодженим взуттям, що негативно впливає на стан здоров`я дітей. В навчальному закладі проходить навчання до вечірньої пори. Тому звертаємось з проханням, посприяти реконструкції (ремонту) пішохідної доріжки по вул.Міцкевича з облаштуванням нічного освітлення з ціллю безпечного переходу. Біля центрального входу у приміщення закладу в весняно-осінній період постійно стоїть вода, яка потрапляє зі сторони вулиці, що несе загрозу самій будівлі підмиваючи фундамент приміщень, підвищується вологість у кабінетах школи, існує загроза руйнації приміщень.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 листопада петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Рудик Жанна Миколаївна

Початок збору підписів:

18 лютого 2021 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

9 березня 2021 р.