Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Забруднення навколишньго середовищя

Провести перевірку на місцевому сміттєзвалищі на факт спалення сміття , що суттєво призводить до забруднення повітря у Жмеринськом районі

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради розглянув Ваше звернення від 17.09.2019 року, яке зареєстровано через офіційний сайт «Єдина система місцевих петицій» та повідомляє наступне:
Займання міського сміттєзвалище побутових відходів, що по вул. Одеська спричинила висока температура повітря. Протягом трьох тижнів приватне підприємство «Бравіс», яке на договірній основі обслуговує дану територію, здійснюівало гасіння пожежі методом пересипки міського сміттєзвалища землею за кошти місцевого бюджету.
За період горіння Державна екологічна інспекція у Вінницькій області двічі перевірила стан справ на сміттєзвалищі, за період роботи надала свої пропозиції та зауваження.
Станом на 26.09.2019р. пожежу ліквідовано.
Крім того, інформуємо, що перший заступник міського голови Білоус А.В. та начальник управління ЖКГ Куленко О.І. здійснили черговий виїзд на міське сміттєзвалище, на якому проводилось обстеження території за допомогою квадрокоптера та вимірювалось кількість газу (метану) який утворився в надрах сміттєзвалища за роки його існування. Загоряння на сміттєзвалищі спричинене високою атмосферною температурою та наявністю в надрах сміттєзвалища метану, який утворюється на будь-якому подібному об’єкті. Наразі, спеціалістами вимірюється кількість газу та вивчається доцільність встановлення спеціального обладнання, яке дозволить забирати метан з надр сміттєзвалища та використовувати його в промислових цілях, що унеможливить факт повторного загоряння на довгі роки.
Виконавчий комітет Жмеринської міської ради щоденно контролював та продовжує контролювати стан території сміттєзвалища.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 16 липня петицію підписали 99 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Подлесовский Сергей Сергеевич

Дата створення:

14 липня 2019 р.