Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Петиція на створення скейт-парку в сквері дружби у місті Жмеринка

Петиція на створення скейт-парку у в сквері дружби у місті Жмеринка.
Від імені всіх скейтбордистів (bmx, самокати, ролики включно) та їх батьків, побудувати в сквері дружби скейтпарк. Для активного розвитку і тренування екстримальним видам спорту таким як: BMX, MTB, трюки на самокаті та роликах. У місті Жмеринка потрібне спеціальне місце для тренувань (скейт-парк). Неодноразово, під час опитувань, молодь висловлювала масову активну зацікавленість в користуванні скейт-парком. Хлопці та дівчата в основному катаються по дорозі, а це не добре. Будівництво майданчику дасть свої плоди, жмеринські підлітки зможуть розвивати своє хоббі до професійного рівню. Олімпійський комітет додав дисципліну BMX Park Freestyle в програму ігор на 2020 рік і він вважається офіціальним видом спорту. Ми сподіваємося на позитивну відповідь з боку міської ради.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет розглянув Вашу Петицію на створення скейт-парку на території парку Дружби народів та повідомляє наступне:
На чергове засідання виконавчого комітету Жмеринської міської ради підготовлено проект рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт споруд комунального підприємства «Парковий культурно-спортивний комплекс», якою буде передбачено встановлення скейт-парку на території парку культури та відпочинку ім.Горького.
Додатково повідомляємо, що на території парку Дружби народів буде встановлено майданчик для занять скейтбордингом. Орієнтовне виконання робіт у 2020 році.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 201 особа з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Жерновська Любов Ігорівна

Початок збору підписів:

19 липня 2019 р.

Відповідь дана:

2 вересня 2019 р.