Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Створення велодоріжок

Скільки разів на день Ви бачите велосипедистів? А скільки з них на бартюрах чи на дорогах ? Тому пропоную створити велодоріжки по всьому місту! Щоб велосипедистові з району Сектора без перешкод дістатися до райлікарні!!! Тому прошу всіх велосипедистів та людей, яким не байдуже підписатись!!?

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради розглянув Вашу заяву щодо створення велодоріжки по всьому місті та повідомляє наступне:
Організація велосипедного руху зобов’язана відповідати норма ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів».
Згідно з даним ДБН, велосипедні доріжки та велосипедні смуги слід влаштовувати на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного і регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних та сільських дорогах, що забезпечують під’їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об’єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.
З метою дотримання стандартів щодо безпеки на дорогах, в державних будівельних нормах також міститься норма щодо ширини смуг руху в містах і селах, так, мінімальна ширина смуги руху в середніх та малих містах на дорогах
загальноміського та районного значення має бути не менше 3м.
Враховуючи вищезазначені вимоги при замовленні проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг міста враховуються вимоги щодо влаштування велосипедних доріжок та велосипедних смуги на дорогах де є для того відповідні параметри.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 18 червня петицію підписали 66 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Варга Віталій Петрович

Дата створення:

31 серпня 2019 р.