Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 266 громад!

Пандуси у місті Жмеринка. Плани на 2020 рік


Останнім часом при ремонті та влаштуванні нових тротуарів значну увагу влади звернено на врахування потреб маломобільних груп населення, але на сьогоднішній день досі існує велика проблема для цих категорій населення у безперешкодному пересуванні містом.
Просимо місцеву владу, провести ретельне обстеження пішохідних маршрутів та звернути увагу на наявність (відсутність) пандусів та понижуючих бордюрів. Виправити ситуацію та запланувати на перспективу облаштування їх належним чином.

Зокрема, варто звернути на такі маршрути
Пішохідний перехід від Районної державної адміністрації до магазину "Вацак"
Маршрут від аптеки "Подорожник" до магазину "Е-маркет" і звідти ж до магазину Грош.
Маршрут від Державної фіскальної служби (податкова) до центральної Укрпошти.
Маршрут від податкової до магазину Мамине Сонечко.


Просимо обстежити вищевказані та інші пішохідні маршрути віддалені від центру, визначити проблемні та пріоритені, провівши діалог із маломобільним категоріями жмеринчан. Включити встановлення на ці ділянки понижуючих бордюрів та пандусів у плани поточного ремонту на 2020 рік.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради на Ваше звернення, щодо безперешкодного пересування містом повідомляє, що в план заходів з поточного ремонту дорожнього покриття на 2020 рік передбачено роботи з пониження тротуарів на пішохідних переходах.
Додатково повідомляємо, що на стадії проектування робіт з капітального ремонту доріг міста враховуються вимоги щодо облаштування пішохідних переходів з облаштуванням пандусів та пониження тротуарів для зручного пересування людей з особливими потребами.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 2 грудня петицію підписали 77 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гроза Ірина Володимирівна

Дата створення:

31 серпня 2019 р.