Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

День здорової дитини в районній лікарні

Для проходження медогляду, проведення профілактичного щеплення або звичайної консультації лікаря не в стані хвороби паціентам лікарні, а особливо дітям, приходиться контактувати з хворими людьми, які прийшли для надання допомоги або постановки на лікарняну відпустку.
Мета петиції - організація дня здорової дитини в районній лікарні та розділення хворих і здорових пацієнтів в різні черги

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради розглянув Ваше звернення, яке надійшло через сайт «Єдина система місцевих петицій», щодо організації дня здорової дитини в районній лікарні, та повідомляє наступне.
У комунальній власності міста Жмеринка Вінницької області заклади охорони здоров’я відсутні, в тому числі і КНП «Жмеринська центральна районна лікарня», натомість така медична мережа підпорядковуються Жмеринській районній раді.
Водночас, виконавчий комітет Жмеринської міської ради найближчим часом сформує рекомендації щодо удосконалення режиму роботи відповідного медичного закладу, які будуть направлені власнику лікарні-Жмеринській районній раді.
Дякуємо за розуміння та співпрацю.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 24 травня петицію підписали 56 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МОСЬПАК РОМАН ІГОРОВИЧ

Дата створення:

12 вересня 2019 р.