Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Ремонт, та постійний контроль належного стану дитячих майданчиків м. Жмеринка

1. Створити ( якщо такій відсутній) окремий відділ, який буде займатися моніторингом стану та реконструкцією усіх дитячих майданчиків, м. Жмеринка

2. Раз на місяць проводити перевірку стану обладнання дитячих майданчиків, та виконувати усі необхідні ремонтні роботи, аби весь час підтримувати ці об’єкти містобудування у належному стані.

3. Встановити на майданчиках, інформаційні стенди, на яких буде зазначено, хто відповідає за кожен з цих об’єктів, та куди можна звернутися, якщо відвідувач помітив неналежний стан обладнання.

4. Пришвидшити процедуру обчислення підрядником вартості ремонту дитячих майданчиків, внести зміни до бюджету міста на 2021 рік на найближчій сесії міської ради та провести негайну реконструкцію об’єктів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет розглянув Вашу петицію щодо стану дитячих майданчиків та повідомляє наступне:
Згідно ч.3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України.
Керуючись «Порядком проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», балансоутримувач об’єктів благоустрою комунальної форми власності, щорічно затверджує заходи з утримання та ремонту об’єкта благоустрою в межах бюджетних коштів. Річним планом закупівель на 2021 рік управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради передбачено кошти на поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків Жмеринської міської територіальної громади. Враховуючи помісячний план асигнувань видатків, в липні поточного року проведуться ремонті роботи майданчиків, в межах виділених коштів на даний вид робіт.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 205 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гніца Руслана Миколаївна

Початок збору підписів:

17 травня 2021 р.

Відповідь дана:

1 липня 2021 р.