Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Реконструкція тенісного корту у парку культури та відпочинку імені Максима Горького

Звертаюсь до вас від імені всіх спортсменів міста, що грають у великий теніс.
З кожним роком все більше громадян відвідують тенісний корт та прагнуть покращити свої навички гри. На жаль, єдиний тенісний корт у місті Жмеринка знаходиться у незадовільному технічному стані.
Основні проблеми, що зараз існують на так званому "тенісному корту":
1.Покриття не відповідає стандартам та є травмонебезпечним;
2.Відсутність:
- належної огорожі;
-освітлення тенісного корту для занять у вечірній час;
-сітки з центральним ременем;
-суддівської вишки;
-місць для сидіння, наявна тільки одна лавка в занедбаному стані.
Незважаючи на вищеперераховані недоліки, жителі міста не маючи альтернативи продовжують займатися великим тенісом саме на цьому корті. Сподіваємося на зміни, оскільки це єдиний корт у місті. Реконструкція тенісного корту створить умови для виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради розглянув Вашу петицію щодо реконструкції тенісного корту на території парку культури і відпочинку ім. М. Горького та надає наступну інформацію.
Станом на 29.12.2021 року управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради проводить заходи з розроблення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вказаного у Вашій петиції тенісного корту (збір вихідних даних, геодезично-вишукувальні роботи і т.д.). Отримання проектно-кошторисної документації (ПКД) та позитивного експертного висновку очікується протягом березня-червня 2022 року. Будівельні роботи з капітального ремонту тенісного корту на території парку культури і відпочинку ім. М. Горького будуть проведенні після отримання ПКД з позитивним експертним висновком та при наявності виділених коштів на проведення будівельних робіт.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 травня петицію підписали 56 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новічков Сергій Олександрович

Дата створення:

18 жовтня 2021 р.