Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Призначення шкільних автобусів

Ми,батьки учнів,які навчаються у школах міста Жмеринка,просимо призначити шкільні автобуси,так як школярі не мають змоги вчасно дістатися до школи,а також не мають можливості доїхати додому.Діти вимушені ходити пішки по 5 км.
Не будьте байдужими до дітей!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу електронну петицію до Жмеринської міської ради, тема звернення - «Призначення шкільних автобусів», виконавчий комітет Жмеринської міської ради повідомляє.
Із запровадженням карантинних обмежень «ЧЕРВОНОГО РІВНЯ» епідемічної небезпеки перевізники на міських автобусних маршрутах були зобов’язані перевозити пасажирів лише у кількості, яка не перевищує кількість місць для сидіння. Контроль за дотримання цих карантинних обмежень здійснюють працівники поліції. Так, як вся відповідальність за дотриманням карантинних обмежень покладена на перевізника та з метою уникнення складання штрафів, наповнюваність в автобусах була у кількості пасажирів не більше ніж місць для сидіння. Напевно тоді і не зупинялись автобуси на зупинках, маючи заповнені сидячі місця. В результаті чого, велика кількість пасажирів вимушена була добиратись до місць роботи, школи пішки.
Додатково виділити транспортні засоби перевізник не мав можливості, через їх відсутність.
Перевізником ПП «Діліжанс» вживалися заходи щодо зменшення інтервалу руху та збільшення оборотних рейсів в години «пік». Окрім того, у зв'язку із змінами карантинних обмежень, перевізникам вже дозволено перевозити пасажирів в кількості місць для сидіння + 50% стоячих місць, що значно збільшить пасажиромісткість рейсів.
По завершенню усіх карантинних заходів, повернення школярів до очного навчання буде розглядатись питання щодо можливості запровадження в місті шкільних автобусів.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 36 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Семенець Ірина Василівна

Дата створення:

17 листопада 2021 р.