Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Повна заборона стихійного ринку в м.Жмеринка

Повна заборона стихійного ринку в центрі Жмеринки.

Жахливі умови, повна антисанітарія, відсутність заїзду для спецтранспорту до навчального закладу №2 , а найголовніше це перешкоди для школярів та більшості містян.

Днями управління ЖКГ повідомило про намір здійснити капітальний ремонт біля БНТ(ДКЖ) та прилеглої території поруч з ліцеєм №2, обурені продавці стихійного ринку влаштували акцію протесту в міській раді та продовжують спекулювати темою в мережі Facebook (з чим виникла необхідність створення даної петиції).

В м.Жмеринка знаходиться 4 прекрасних облаштовані ринки : "Мальва"(біля АТБ), "Жваво" (напроти Гроша), Комунальний ринок "Привокзальний" та ринок в мікрорайоні ТЕЦ.

Для продавців, які хочуть реалізуватися свій товар (городину/ молочну продукцію тощо), власники ринку надають безкоштовні місця. Р-к "Мальва" налічує 30 місць, р-к "Жваво" - 80 місць. По інших двох ринках, не володію цифрами кількості місць. Місця для тих хто реалізовує власну продукцію - БЕЗКОШТОВНО. Але є вийняток для "спекулянтів" тих хто реалізовує продукцію шляхом купив/перепродав - прийдеться заплатити за місце (і це нормально, здійснюєш комерційну діяльність - плати податок і за місце).

Альтернатива є з чого обрати. Ніхто не забороняє реалізовувати товар, але він має бути у спеціально відведених місцях. Смітник в центрі міста має зникнути назавжди. ОСОБЛИВО ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ!

Слід зауважити, що люди, які здійснюють стихійну торгівлю на тротуарах і площі міста, своїми діями порушують правила благоустрою, в той час як (безкоштовні) місця на ринках пустують. На ринках є санвузли, де можна помити руки, а також дезінфекуючі засоби і дотримання санітарних вимог.

Звертаюся до в.о. міського голови, Вадима Кожуховського!
Залучити інспекцію з благоустрою, провести превентивні заходи з особами, які здійснюють стихійну торгівлю, надати роз'яснення щодо найближчих місць продажу і за порушення роз'яснити відповідальність (не всі люди сидять в інтернеті). В МІСЯЧНИЙ ТЕРМІН ПОВНІСТЮ ЛІКВІДУВАТИ ТОРГІВЛЮ. Порушникам правил благоустрою спільно з залученням працівників Патрульної поліції та інспекторами благоустрою провести спеціальні рейди з подальшим адміністративним штрафом в максимальному розмірі (згідно статті 152 КУпАП– за порушення правил благоустрою територій населених пунктів, а це вже значно більші штрафи, ніж просто за незаконну торгівлю, їх максимальний розмір - 1342 гривні)

Тільки так ми зможемо подолати стихійну торгівлю!

Зробимо разом наше місто комфортним.

Прошу підписати петицію!

І не спекулювати темою закриття стихійної торгівлі!
Торгівля буде, але в спеціально відведених місцях!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 187 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Яблонська Юлія Петрівна

Дата створення:

8 серпня 2023 р.