Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Створення відкритого Громадського простору у місті Жовква на базі старої аптеки

Аптека яка знаходиться в центральній частині міста на вул.Вічева 4, перебуває в жахливому стані та ніяк не експлуатується.
Цією петицією, пропоную створити в цьому приміщенні відкритий громадський простір.
Громадський простір - передбачає навчальні, культурні, просвітницькі заходи для дітей ( мистецькі уроки, вивчення іноземних мов, ігрові заходи, перегляди фільмів, відкриті лекції), для молоді (презентацію нових можливостей, громадянську освіту, професійну орієнтацію), для підприємців (незалежний переговорний та дискусійний майданчик, місце зустрічі з гостями з інших міст та громад, з інвесторами, бізенес-партнерами), для громадських організацій та ініціатив у тому числі волонтерських. Для депутатів, працівників виконавчих органів і комунальних підприємств місцевих рад (навчальний інформаційний центр, незалежний переговорний та дискусійний майданчик, місце зустрічей учасників міжшкільного самоврядування, місце публічних зустрічей з громадою), організацію освітніх, навчальних, мотиваційних заходів для представників інших громад в межах регіону та країни із залученням іноземних фахівців публічного врядування, бізнесу, культури.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

22.02.2019 року відбулась 39-а чергова сесія Жовківської міської ради, на якій було розглянуто проект рішення "Про розгляд електронної петиції "Створення відкритого Громадського простору у місті Жовква на базі старої аптеки". Проект рішення не набрав достатньої кількості голосів підтримки (9 з 14 необхідних), тому петиціця вважається не підтриманою.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 152 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скоропад Богдан Ігорович

Початок збору підписів:

19 вересня 2018 р.

Відповідь дана:

14 березня 2019 р.